Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon sürecinde öncelikle, “lazer epilasyon uygulanacak olan bölgenin temizlenmesi, bu bölgelerdeki uzun kılların kısaltılarak epilasyona hazır duruma getirilmesi ve lazer epilasyon cihazı ile taranması” şeklinde üç farklı adımda yapılmaktadır.

Lazer epilasyona uygulamasına başlamadan, epilasyonun yapılacağı bölgeye epilasyona yardımcı olan özel bir jel uygulanır. Bundan sonra ten ve kıl rengine göre size en uygun olan lazer epilasyon cihazıyla epilasyon yapılacak alan taranır. Tarama işlemi lazer epilasyon yapılan bölgedeki kıl yoğunluğuna ve şekline göre birkaç dakika veya birkaç saat sürmektedir.

Genel kanının tersine lazer epilasyon düşünüldüğü kadar uzun süren bir uygulama değildir. Seans süreleri genelde 15 dakika ile 45 dakika arasında geçmekte ve seans aralıkları ( lazer epilasyona gelme aralığı) 4 ile 8 hafta olarak değişmektedir. Lazer epilasyon uygulaması bitmesi için gereken seans sayısı da ortalama 6-10 seans arasıdır. Bilindiğinin tersine lazer epilasyon uygulaması hem kısa sürmekte, hem de kısa zamanda istenen sonuca ulaşılmaktadır.

Size en uygun lazer epilasyon şeklini ve detayları öğrenmek için iletişim bölümünü kullanarak ücretsiz bilgi isteyebilirsiniz.

Bunlarada göz atmak isteyebilirsiniz...

Yorumlar

burak ayaz (29.04.2019 - 18:05)
tüm beden epilasyon fiyatı
lazer-epilasyon.web.tr (30.04.2019 - 07:55)
İstediğiniz Lazer Epilasyon fiyat bilgisi e-posta adresinize gönderilmiştir. Sağlıklı günler dileriz...
Yorumunuzu Bırakın Şimdi, alttaki tüm alanları doldurarak yorum yapabilir veya istekte bulunabilirsiniz. Ekibimiz mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.
Lazer Epilasyon