Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları prosedürü yaptırıp yaptırmayacağınıza karar verirken önemli bir etken olabilir.

Lazer epilasyon fiyatları neden bu kadar çok farklılık göstermektedir?
Fiyatlar kullanılan lazer çeşidi, vücut coğrafyası ve kıl uzama miktarı gibi birçok etkene bağlıdır. Fiyatlar ayrıca çeşitli seanslar için alınan zamana, tedavi edilmekte olan vücut bölgesine ve tercih ettiğiniz ödeme paketine göre de değişebilir.

Lazer epilasyon fiyatlarını öğrenmek için tıklayın

Lazer epilasyon indirimleri
Eğer önceden ödeme yaparsanız, belli bir indirim alabilirsiniz. Dolayısıyla, özel bir kliniğe karar vermeden önce, bölgenizdeki mevcut seçenekleri araştırmanız sizin yararınıza olacaktır.

Lazer epilasyonda fiyatın tek belirleyici etken olmasına izin vermeyin
Lazer epilasyon fiyatı en sıkça sorulan sorulardan biridir; ancak fiyat, değerlendirmeniz gereken tek etken değildir. Birkaç kuruş tasarruf ederken, hizmet kalitesinden ödün vermeyiniz. Tedavi prosedürüne başlamadan önce gerçekçi bir maliyet hesabı alınız. Klinik ile ihtiyacınızın olacağı tedavi sayısını tartışınız.

Lazer epilasyon fiyatları bireyler arasında farklılık göstermektedir
Lazer epilasyon fiyatı farklı kişiler arasında büyük ölçüde değişkenlik gösterme eğilimindedir. Kıl uzama paternleri farklıdır. Dolayısıyla, lazer epilasyon maliyeti ve elde edilen sonuçlar da ihtiyaçlarınıza göre belirlenecektir. Birçok klinik lazer epilasyon için fiyat vermeden önce konsültasyon için gelmenizi istemektedir.

Bazı erkeklerde sırttaki kıllar kalın saç gibi yoğun şekilde uzayabilirler. Diğer sırt kılları ince ve seyrek şekilde uzayabilir. Bazı kadınlarda yalnızca kıl koyu ve kalın olduğunda fark edilebilen yüz kılları olabilir. Açık renk veya ince yüz kılları bazı kadınlar için fark edilebilir olmayabilir. Bazı kadınlarda hormonlardan kaynaklanan yüz kılları olabilir.

Lazer epilasyon kliniklerinin kullandığı farklı fiyatlandırma şemaları nelerdir?
Lazer epilasyon fiyatlandırma paketleri klinikler arasında farklılık gösterme eğilimindedir. Ancak, siz araştırmanızın sonunda bu paketlerin çoğunlukla çok benzer olduğunu göreceksiniz. Kliniklerin lazer epilasyon fiyatlandırmasına karar verirken kullandıkları yollardan bazıları şunlardır:

Lazer epilasyon fiyatı – Tedavi başına sabit ücret
Bazı klinikler lazer epilasyon için düz bir ücret belirleyebilirler. Bu ücret tedavi başına veya tedavi paketi başına olabilir. Bazı klinikler her bireydeki kıl uzama miktarından bağımsız olarak tedavi başına erkekler için bir oran belirleyebilirler veya sizin sırt kılı uzama paterninize göre tedavi başına düz bir ücret talep edebilirler. Bir klinik, bireysel olarak kıl uzama paternleriniz için belirlenmiş özel bir tedavi paketi için düz bir ücret isteyebilir.

Lazer epilasyon fiyatı – randevunun aldığı zaman birimi başına ücretlendirme
Elektroliz çoğunlukla yaygın bir ücretlendirme yapısıdır. Buna benzer olarak, bazı lazer klinikleri her 15 dakikalık lazer epilasyon seansı için ücretlendirme yapabilirler. Lazer epilasyon maliyeti ayrıca kıl miktarına, teknisyenin hızına ve lazer epilasyon ekipmanının hızına göre de belirlenmektedir.

Lazer epilasyon fiyatı – Kullanılan lazer pulsu başına ücretlendirme
Lazer epilasyon için ücretlendirme özel bir vücut bölgesini tamamlamak için gerekli olan lazer pulsu sayısına dayalı olabilir. Bir puls lazer her ateşlendiğinde sayılmaktadır. Bir puls bir saniye almaktadır ve yaklaşık yüz kılı yok etmektedir ve büyüklüğü değişkenlik gösterebilir. Bazı lazer epilasyon klinikleri puls başına ücret belirlemektedir. Yalnızca kullanılan gerçek puls sayısına göre ödeme yapmanız olasıdır. Lazer epilasyon seanslarında ilerledikçe, seans başına düşen fiyat azalabilir çünkü yok edilecek kıl sayısı azalacaktır. Farklı lazerler farklı nokta büyüklüklerine sahip olabilir ve dolayısıyla puls başına farklı ücretlere sahip olacaklardır.

Bunlarada göz atmak isteyebilirsiniz...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış! İlk yorum yapan sen ol.
Yorumunuzu Bırakın Şimdi, alttaki tüm alanları doldurarak yorum yapabilir veya istekte bulunabilirsiniz. Ekibimiz mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.
Lazer Epilasyon